O nas

ITT Company to marka promująca starannie wyselekcjonowane szkolenia zawodowe oraz informatyczne. Nasze szkolenia są adresowane do firm, które chcą zainwestować w rozwój kompetencji swoich pracowników.

Dbamy o to, żeby każde szkolenie było jak najbardziej efektywne i przydatne dla uczestników. Dlatego uruchomiliśmy internetowy panel do pre-testów, w celu weryfikacji programu pod kątem umiejętności i wiedzy uczestników.

Podczas szkoleń każdy uczestnik otrzymuje do dyspozycji indywidualne stanowisko komputerowe z odpowiednim oprogramowaniem systemowym i szkoleniowych, a także komplet materiałów szkoleniowych i certyfikat ukończenia szkolenia.

Marka ITT Company należy do grupy IT Company, która od lat świadczy kompleksowe usługi dla biznesu.

Profesjonalizm
Zaufało nam szereg znaczących firm, które doceniają nasze programy szkoleniowe, świetnie wyszkoloną kadrę i doskonałą organizację logistyczną.

Doświadczenie
Nasze szkolenia są prowadzone przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą merytoryczną.

Użyteczność
Koncentrujemy się na zajęciach praktycznych, by przekazać uczestnikom umiejętności wykorzystania nabytej wiedzy w codziennej pracy zawodowej.

Elastyczność
Każdy program szkolenia może zostać zmodyfikowany na życzenie Klienta tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom danej firmy.